Contact Opnemen

  • Als u vragen hebt met betrekking tot een bestelling die u al hebt geplaatst op Cross.com of als u andere vragen heeft, belt u dan met de Klantenservice op +31 (0)20 71 68 452 van 09.00 tot 17.00 uur (ma-vr).


  • Zie voor andere Cross bestelinformatie de nuttige links op onze pagina Klantenserviceervice.

We horen graag van u. Neemt u gerust contact met ons op via het adres, de telefoonnummers en e-mailadressen die hieronder zijn vermeld.

A.T.Cross Europees Hoofkantoor - Verenigd Koninkrijk
A.T. Cross Ltd
Cross House
Unit 14 Windmill Trading Estate
Thistle Road
Luton
Befordshire
LU1 3XJ
SITE INTERNET: www.cross.com
EMAIL: crossuk@cross.com

Benelux
Brepols
Tieblokkenlaan 2
B-2300 Turnhout
Tel: +32(0)14 40 25 00
Fax: +32(0)14 40 25 30
WEB - BELGIE (VLAAMS) : http://www.brepols.com
EMAIL: info@brepols.com

Frankrijk
A.T. Cross France
5 Avenue Georges Bataille
60330 Le Plessis Belleville
TEL: 01 72 19 04 90
FAX: 01 72 70 33 11
SITE INTERNET: www.cross.com
EMAIL: crossfrance@cross.com

Schneider Novus Vertriebs GmbH
Holzhofring 20
82362 Weilheim
Deutschland
Tel: 0881 629 29 - 100
FAX: 0881 629 29 - 200
WEB: http://www.schneider-novus.de/
EMAIL: cross@snv.de

Ierland
A.T. Cross Ltd
TEL: 00-353-90-963-1400
FAX: 00-353-90-963-1497
SITE INTERNET: www.cross.com
EMAIL: crossireland@cross.com

Spanje
A.T. Cross Spain
c/o Prime Position, S.A. (Official Distributor)
Gran Canaria, 35
28340 Valdemoro - Madrid
Espagne
TEL: 00-34-91-808-46-25
FAX: 00-34-91-808-43-74
SITE INTERNET: www.cross.com
EMAIL: crossspain@cross.com

Rest van EMEA - (Europa/Midden-Oosten en Afrika)
Italië - crossitaly@cross.com
Portugal - crossportugal@cross.com
Europa Distributeurs - crosseuropedistributors@cross.com
Midden Oosten - crossmiddleeast@cross.com
Afrika - crossafrica@cross.com
Indiaas Subcontinent - crossindia@cross.com

Switzerland
Sigrist & Schaub SA
Z.I. Glapin Nord
CP 204
1162 St-Prex
Switzerland
TEL: +41 21 823 45 00
FAX: +41 21 823 45 05
SITE INTERNET: www.sigristsa.ch
EMAIL: cross@sigristsa.ch

Internationale aanvragen

Azië
Japan - Joseph Chang - Jchang@cross.com
Taiwan- Joseph Chang - Jchang@cross.com
Hong Kong - Queenie Li - qli@cross.com
China - George Zhu - gzhu@cross.com
Singapore - Avril Lim - avril.lim@alj.com.sg
Indiase subcontinent - crossindia@cross.com
Alle overige Aziatische vragen - Bergman Chan - bchan@cross.com

EMEA - (Europa - Midden-Oosten en Afrika)
UK - Sandrine Clement - crossuk@cross.com
Frankrijk - Stephanie Avallet - crossfrance@cross.com
Duitsland - Michael Otto - crossgermany@cross.com
Spanje - Eva Gonzalez - crossspain@cross.com
Italië - Monica Brandt - crossitaly@cross.com
Portugal - Monica Brandt - crossportugal@cross.com
Nederland / België / Luxemburg - Heavenly Houtzeel - crossbenelux@cross.com
Ierland - David Collis Lee - crossireland@cross.com
Europa Distributeurs - crosseuropedistributors@cross.com
Midden-Oosten - crossmiddleeast@cross.com
Afrika - crossafrica@cross.com

Noord- en Zuid-Amerika
Reisbranche - David Ferreira - dferreira@cross.com
Carïben - Wuysvaldo Luna - wluna@cross.com

Latijns-Amerika
Brazilië - alberto.vecchi@victorinox.com.br
Argentinië - amoreira@wonderlandco.com
Costa Rica, Guatemala, Honduras, El Salvador, Nicaragua - o.tunon@motta-int.com or o.tunon@motta-int.com
Colombia - o.tunon@motta-int.com
Panama - rmotta@agmotta.com
Mexico - atoriz@cross.com
Venezuela - amseijo@encoral.com
Bolivia - pmotta.ctr@cross.com
Ecuador - dguarderas@eljuri.com or rdoumet@eljuri.com
Peru - mruizf@mpc.com.pe
Uruguay - aced@adinet.com.uy
Chile - crosschile@ilop.cl
Paraguay - llovato@monalisa.com.py

Canada
Kerri Clark kclark@cross.com - Speciale marktdivisie
Culmer Pen – Tierney Culmer – Tierney@culmerpen.com - Divisie detailhandel